muzyka

środa, 9 marca 2011

droga krzyżowa

Jak wyglada świat z perspektywy ramion. Juz opisuję - boleśnie. Czuję sie na 1,50m albowiem na zgiętych kolanach człapię i szuram.
 A mówili mi - nie dźwigać 20 kilo potomstwa, bo łupnie w krzyżu po raz kolejny. Mówili, powtarzali, a ja nie wzięłam sobie do serca, a na plecy.
Co ja tam znalazłam w apteczce? - diclofenac, tolperis...wszystko przeterminowane. Żeby wrócić do pionu, muszę się nawcinać chemii i nie ma wykrętów, chyba że w pozycjach yogi ;)

Lekarz czeka, a mnie półgodzinny spacerek na przystanek autobusowy co go z okna widzę...

12 komentarzy:

 1. Oj, to współczuję. Znam ten ból. Dotarcie na przystanek to jest wyzwanie! Oszczędzaj się i dochodź szybko do pionu. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. O rany!
  Macierzyństwo wymaga poświęceń, ale następnym razem nie przesadzaj, bo... Twoje zdrowie jest bezcenne...
  Szybkiego powrotu pionu i bezbolesności :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Współczuję Ci bardzo! No i nie dźwigaj więcej!
  Mam nadzieję, że przepisane środki będą skuteczne! :)
  pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 4. ja to bym z chęcią na jakieś masaże się wybrałam ... tez powinnam już nie dźwigać swego dziecia, ale tak łatwo to nie przychodzi ... nie?

  OdpowiedzUsuń
 5. Musisz uwazac, z kregoslupem jak juz wiesz nie ma zartow. Ja wiem, ze ciezko, bo dziecko i serce krwawi, ale nie mozesz. Mam nadzieje, ze to w miare szybko minie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dużo serdeczności - Połamańcu! Niech się goi jak najszybciej! Niech Szczęście przytuli ile wlezie i pochucha, a do dzieciowego wesela się zagoi!!! Buziaki nabzdyczone wiosennie przesyłam!!!! Pod to zdrowienie;)

  OdpowiedzUsuń
 7. to pewnie jako dodatek do chemii, jaki masaż by się przydał?!
  zdrowia życzę i wytrwałości w dochodzeniu do formy!
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. No to rehabilitacja konieczna... masaż!

  OdpowiedzUsuń
 9. No wiesz, dziewczyno... Dbaj o siebie, ni rób sobie tak.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ulala... nosiła Magda razy kilka. Kuruj się :)

  OdpowiedzUsuń
 11. hej!!ja tak tuląc i dźwigając dwoje moich skarbow dorobiłam sie przepuchliny na kregosłupie...poczytaj o Mc Kenzy to metoda ćwiczeć na kregoslup ,która ratuje ludziom zycie, a lekarze nic ci nie pomogą jedynie chemią uśpią na chwile ból...zdrówka życze:)

  OdpowiedzUsuń
 12. ja się też kiedyś tak dzieciakiem urządziłam. sięgnęłam po jedenaście kilo żywej wagi wyciągniętymi rękami w kucki po dziecię leżące w foteliku. Jak chrupnęło to mi całe galaktyki przed oczyma zawirowały. Ketonal też jest dobry - oprócz smarowania dobrze jest wziąć tabletki. no i oszczędzać własny grzbiet.

  OdpowiedzUsuń